A cím fejezi ki talán legjobban azt, amit ma reggel futás közben éreztem.
Egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ennyire hiányzik a reggeli futás. A múlt héten teljesen kimaradt , bár nem voltam hiányában a mozgásnak. Akkor táncé volt a főszerep. Napi 6 óra társastánc pótolta a kihagyott futást.
Amikor a telefonom ébresztője megszólalt ma reggel, nagy volt a kísértés arra hogy visszaaludjak. Ez már korábban is sokszor előfordult. Aztán persze rögtön eszembe jutottak a közeli és a távolabbi céljaim.
Hatalmába kerített a boldog fáradság érzése, ami futás után szokott megjelenni:-) Ettől rögtön kipattant a szemem és az álmosságom is a múlté lett.
A szokásos bemelegítés után elindultam. Nagyon szuper idő volt. Nem túl hűvös, nem túl meleg, pedig már igencsak 8 óra után jártunk. Eszembe jutottak azok a nagyon meleg augusztus eleji napok, amikor igencsak komoly akaraterő kellett az akkor esténkénti futáshoz.
Eddig mindig a gondolataimba merültem , a telefonomat csak az időmérés miatt vittem. Ma először Vangelis zenéje volt a " társam " futás közben. Természetesen a Tűzszekerek zenéjével indítottam :-) Tudom, hogy ez nagyon sablonos, de nekem ez az egyik nagy kedvencem és rendkívül inspiráló volt hallgatni.
Annyira belendültem, hogy észre sem vettem mérgesen csaholó kutyákat a kerítések mögött.
Mai eredményeim a fentiek tükrében:
- Idő: 22 perc
- Táv: 3 km
Holnap folytatása következik, így szeptember 8-án remélem a középmezőny elején érek a célba a Ligetkörön:-)
További szép és mozgalmas napot kívánok:-)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése